„Kim Dla Ciebie” jest Kamil Hussein? Posłuchaj i zdecyduj!

13 i 14 sierpnia singiel zabrzmi na specjalnych dwóch koncertach Kamila Husseina w ramach trasy Męskiego Grania w Warszawie.

Nowy singiel artysty powstał w poczuciu wyobcowania i z potrzeby poszukiwania własnej tożsamości pośród otoczenia.

Jak rozwija sam artysta: – Pisząc go miałem taką myśl, że należę do środowiska, w którym przebywam, ale jednocześnie nie mogę do końca czuć się w nim sobą. Każdy wokół ma określone oczekiwania wobec mnie i poprzez ich pryzmat postrzega i ocenia moje działania.

„Kim dla Ciebie” został skomponowany na starym elektrycznym pianinie znalezionym na śmietniku, w którym sprawnie działało jedynie 8 klawiszy. Nie przeszkodziło to artyście w stworzeniu pełnowartościowego utworu.

– Numer powstał właściwie przypadkowo, bo głównym impulsem do jego stworzenia było dosyć niespodziewane rozstanie z moją drugą połówką. Pisząc go szukałem siebie, ale samo rozstanie dodało temu utworowi dodatkowego wymiaru romantycznego. Jest też zatem piosenka również o miłości. – dodaje Kamil.

Singiel jest piątym utworem powstałym przy współpracy z Agimem Dzeljilji. Klip wyreżyserował debiutujący w tej roli Rafał Zelek – LINK

13 i 14 sierpnia w Warszawie, dotychczas wydany materiał zabrzmi na specjalnych dwóch koncertach w ramach Męskiego Grania. Będzie to jedyna okazja w tym sezonie, aby usłyszeć artystę na żywo.

**********
Watch new video clip by Kamil Hussein

Author: Artmundus