Martin Jensen, Amber Van Day i N.F.I nie mogą podejść do telefonu

Martin Jensen, Amber Van Day i N.F.I są zajęci pisaniem hitów, dlatego nie mogą podejść do telefonu. Przedstawiamy wspólny singiel tria „Can’t Come To The Phone”.

Martin Jensen nie marnuje czasu i prezentuje słuchaczom hit za hitem. Jego najnowsza propozycja wyróżnia się gościnnym udziałem Amber Van Day oraz N.F.I. „Can’t Come To The Phone” to kawałek idealny na lato, z zadziornym klimatem – świetnie sprawdzi się na moment, gdy zamiast przejmować się problemami, chcesz po prostu tworzyć piękne wspomnienia – LINK.

Utwór rozpoczyna się głębokimi akordami i przefiltrowanymi dźwiękami, które łączą się z przetworzonym wokalem. Akordy otwierają pierwszą zwrotkę, a całość kulminuje się w refrenie oraz świetnym dropie. Bit, linia basu i groove sprawiają, że kawałek „Can’t Come To The Phone” to świetna propozycja nie tylko do tańczenia, ale i śpiewania. Utwór jest pełen zaskakujących momentów i smaczków, odkrywanych stopniowo przez cały utwór.

Martin Jensen intensywnie pracuje od początku roku. Po udziale w duńskiej edycji „X Factor” w charakterze jurora (to pierwszy DJ pełniący tę funkcję w historii programu), artysta ogłosił nowy cykl „Me, Myself Live shows” inspirowany świetnie przyjętymi live streamami „Me, Myself Online”. Listy przebojów podbiły jego utwory „2019” z Georgią Ku, „Make My Mind Go” ft. Rompasso, FAULHABER i JONASU. W 2020 wydał natomiast świetnie przyjęte single „I’m Just Feelin” z Imanbekiem oraz „Don’t Cry For Me” ft. Jason Derulo & Alok.

Brytyjska artystka Amber Van Day zyskała rozgłos za sprawą utworu „Kids In the Corner”, który pojawił się w pierwszych scenach wielkiego przeboju Netflixa „Przeznaczenie: Saga Winx” – kawałek dotarł do 17. pozycji Global Shazam Charts i zgromadził ponad 250 mln streamów. Amber ma na koncie współpracę z takimi wykonawcami jak HUGEL, Alok i Wilkinson.

N.F.I mogą pochwalić się imponującym dorobkiem: na liście ich współpracowników są m.in. Imanbek, Cheat Codes, Tiësto czy Sigala. W 2020 wydali pierwszy singiel solowy „Don’t Talk To Me” ft. Riton & Faangs, który trafił na playlisty BBC Radio 1, Kiss FM czy Sirius XM.

„Can’t Come To The Phone” – premiera miała miejsce 6 sierpnia!

**********
Martin Jensen, Amber Van Day, and N.F.I. can’t answer the phone

Author: Artmundus