Jonas Brothers w szczytowej formie!

Po zapowiedzi na TikToku, która zgromadziła miliony odsłon, utwór „Who’s In Your Head” nareszcie jest dostępny

Na singlu „Who’s In Your Head” słyszymy przyjemne gitary, porywający do tańca bit i energiczny wokal. Nie brakuje miejsca na zapadający w pamięć refren – LINK.

Podczas pracy nad utworem, Jonas Brothers wspierali legendarni twórcy – Max Martin i Rami Yacoub, którzy połączyli siły po raz pierwszy od 15 lat. Wcześniej w wyniku ich współpracy powstały takie przeboje jak „It’s Gonna Be Me” N*SYNC, „Oops…I Did It Again” Britney Spears czy „Shape of My Heart” Backstreet Boys.

Poprzedni singiel Jonas Brothers, „Remember This”, powstał z myślą o Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Piosenka towarzyszy tak samo nazwanej trasie tria, która właśnie odbywa się w Stanach Zjednoczonych. „Remember This Tour” to 44 koncerty w USA. W 2021 roku roku Jonas Brothers wypuścili również piosenkę „Leave Before You Love Me” nagraną z Marshmello.

Po sześcioletniej przerwie, Jonas Brothers niespodziewanie powrócili w 2019 roku z singlem „Sucker”, który stał się światowym hitem. Kawałek zadebiutował na szczycie Billboard Hot 100, a w Stanach uzyskał status trzykrotnej platyny. W tym samym roku grupa wydała album „Happiness Begins”.

**********
Listen to the new single by Jonas Brothers – LINK

Author: Artmundus