Duet the small town kids dołączył do FONOBO Label i prezentuje nowy singiel!

The small town kids poinformowali o dołączeniu do FONOBO Label oraz zaprezentowali swój pierwszy singiel wydany pod szyldem nowej wytwórni. Kawałek zatytułowany “Nascar” to świeże i energetyzujące brzmienie, przywołujące wspomnienie minionych wakacji. Utwór jest już dostępny w serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube wydawcy – LINK

Duet the small town kids tworzą Filip Wojtal i Michał Świder – pochodzący z Polic młodzi artyści, których muzyczna współpraca rozpoczęła się od garażowego bandu coverowego i występów na szkolnych apelach oraz pokazach talentów. Na szczęście, ich licealna zajawka przerodziła się w nietuzinkowy projekt muzyczny, który cały czas zaskakuje swoją świeżością i odważnym podejściem do muzyki. Panowie nie zamykają się w ramach jednego stylu. Czerpią z różnych gatunków i tworzą nieoczywiste zestawienia, które zostają w głowie na długo. Swoją debiutancką płytę – “Miasta Duże i Małe”, wydali jesienią 2020 roku, a teraz prezentują premierowy singiel “Nascar”, który jest początkiem współpracy z nowym wydawcą.

“Nascar” to pierwszy kawałek the small town kids wydany pod szyldem FONOBO Label. Singiel jest połączeniem świeżego i niezwykle elektryzującego brzmienia z nutą nostalgii. Przywołuje wspomnienie minionego lata i ulotnych, wakacyjnych chwil. Klimat utworu przenosi słuchacza w ciepłe miejsca i pozwala zapomnieć o jesiennej aurze za oknem. Warto w tych dźwiękach zatonąć.

Singiel “Nascar” już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube.

*********
The small town kids duet joined the FONOBO Label and presents a new single!

Author: Artmundus