Tony Bennett i Lady Gaga – nowy album już dostępny

Tony Bennett i Lady Gaga przedstawiają drugą, wspólną płytę zatytułowaną „Love for Sale”. Album, będący następcą bestsellerowego „Cheek to Cheek”, stanowi hołd duetu dla twórczości Cole’a Portera.

Na „Love for Sale” trafiły wybrane przez oboje artystów klasyki z popowego repertuaru Cole’a Portera, w tym takie standardy jak „I Get a Kick Out of You”, „Night and Day” czy „I’ve Got You Under My Skin”. Dziś, o 18.00 czasu polskiego, MTV premierowo zaprezentuje teledysk do ostatniej z wymienionych piosenek.

Ogłoszenie premiery wydawnictwa odbyło się 3 sierpnia 2021, w dniu 95. urodzin Tony’ego Bennetta. Artysta zapowiedział, że „Love For Sale” będzie ostatnim albumem w jego karierze.

Lady Gaga i Tony Bennett wpadli na pomysł nagrania „Love For Sale” niedługo po tym, gdy ich pierwszy album, „Cheek To Cheek”, zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard w 2015 roku. Nagrany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku album „Love For Sale” to niezwykle elegancka i przebojowa zarazem mieszanka jazzu, big bandu i orkiestrowych aranżacji. Już w trakcie sesji u Bennetta zdiagnozowano chorobę Alzheimera, o czym rodzina poinformowała w 2021 roku.

Tony Bennett i Lady Gaga – „Love For Sale” – lista utworów:
1 – It’s De-Lovely
2 – Night and Day
3 – Love For Sale
4 – Do I Love You
5 – I Concentrate On You
6 – I Get a Kick Out of You
7 – So In Love
8 – Let’s Do It
9 – Just One of Those Things
10 – Dream Dancing
11 – I’ve Got You Under My Skin (DELUXE VERSION)
12 – You’re The Top (DELUXE VERSION)

Miło nam również zakomunikować, że Lady Gaga będzie bohaterką okładkową nadchodzącego numeru miesięcznika Zwierciadło. W sprzedaży od 7 października!

**********
Tony Bennett and Lady Gaga – new album available now

Author: Artmundus