Faustyna Maciejczuk zapowiada nowy singiel i zaprasza na koncert!

Faustyna Maciejczuk powraca z nowym singlem! Najnowszy kawałek artystki – “Na dworze chłód”, ukaże się już 26.11.2021 r. Numer będzie można usłyszeć na żywo dwa dni później podczas warszawskiego koncertu w BARdzo bardzo.

Faustyna Maciejczuk – buntowniczka z wyboru, od zawsze poszukuje w muzyce ekspresji i nie daje się zaszufladkować, równocześnie będąc poukładaną osobą. Artystka jest zarówno autorką tekstów, jak i muzyki. Lawiruje między gatunkami z pogranicza muzyki alternatywnej, poszukując własnego artystycznego wyrazu w niezależny sposób. W marcu 2021 roku wydała EP „Przebudzenie”, w której dźwiękami synth-popu apeluje, by żyć i napełniać się dziecięcą energią oraz ciekawością świata.

Artystka nie zwalnia tempa i cały czas pracuje nad nowym materiałem. Jej najświeższy numer – “Na dworze chłód”, będzie można usłyszeć we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale FONOBO Label już w przyszły piątek.

Dwa dni później – 28.11.2021 r. (niedziela), wszyscy fani artystki, będą mieli szansę na sprawdzenie jak utwór brzmi na żywo podczas koncertu w warszawskim klubie BARdzo bardzo. Gościnnie u boku Faustyny wystąpi Hela – debiutująca w październiku 2021 r. EP-ką “Na swój kształt” oraz VBS, czyli Victory Beat Studio.

WYDARZENIE na FB
Drzwi: 19:00
Start: 20:00
Bilety:
I pula – 35 zł
II pula – 40 zł
III pula – 45 zł
dostępne przez Going

**********
Faustyna Maciejczuk announces a new single and invites you to a concert!

Author: Artmundus