Natalia Przybysz w Nowym Świecie Muzyki

Nie ma to jak rozpocząć tygodnia od dobrej muzyki! Właśnie w poniedziałkowy wieczór, 21.10.2019 w Nowym Świecie Muzyki odbywał się promocja nowego, piątego już solowego albumu Natalii Przybysz, zatytułowanego “Jak malować ogień”.

Na spotkanie z artystką i jej zespołem przybyło spore grono fanów, które miało okazję posłuchać rozmowy wokalistki z Piotrem Metzem. Pani Natalia wraz z muzykami opowiedzieli o powstaniu zespołu, o tworzeniu piosenek. Piątka muzyków tak się między sobą rozgadała, że – jak żartobliwie zauważył prowadzący – sprawiali wrażenie, jak by dopiero teraz zaczęli rozmawiać o tej płycie… a wcześniej ją po prostu nagrali.

Nie zabrakło paru słów o słowach (w tym o wykorzystywaniu cytatów, np. dzieci pani Natalii), oraz o tworzeniu promocyjnych klipów, które zresztą mieliśmy okazję zobaczyć. Pierwszy z nich, nakręcony do numeru “Ciepły wiatr” od pewne czasu już jest dostępny, a nowy, równie intrygujący już wkrótce zagości w sieci.

Oczywiście mieliśmy też okazję wysłuchać wszystkich dziesięciu kompozycji, które znalazły się na albumie, w tym jednego coveru.

Płyta, zarówno w jej wersji CD, jak i winylowej została wyprodukowana przez formę WMFono w sposób jak najbardziej ekologiczny, dlatego kompakt jest przezroczysty, a winyl powstał z okrawków powstałych podczas produkcji innych płyt, dlatego też ma bardzo oryginalną kolorystykę.

Płyta ukaże się już w najbliższy piątek, 25. października dzięki wytwórni Kayax.

Ray

Zdjęcia: Darek Kawka/ZPAV